Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Бепантен® Мазь

Бепантен - Бепантен® Мазь - фото 1

Бепантен® Мазь

Ніжне лікування та захист дитячих сідничок

Бепантен® Мазь спеціально розроблена відповідно до особливих потреб шкіри немовлят, аби захистити їх від пелюшкового дерматиту й подразнень. Бепантен® Мазь легко наноситься та змивається, дозволяє шкірі дихати та має прозору структуру. Вона містить вітамін В5, що прискорює природне загоєння шкіри, та ланолін, який створює стійкий захисний шар, запобігаючи подразненню шкіри.

Новинка! Бепантен® Мазь тепер також у великій 100 г економічній упаковці.

Завантажити інструкцію

 • Бепантен - Бепантен® Мазь - фото 2

  Як застосувати

  Ніжними рухами нанесіть тонкий шар Бепантен® Мазь на чисту шкіру сідничок та промежини.

  Застосовуйте Бепантен® Мазь під час кожної зміни підгузка, щоб запобігти чи вилікувати пелюшковий дерматит.

 • Бепантен - Бепантен® Мазь - фото 3

  Склад

  Бепантен® Мазь містить активний компонент декспантенол, також відомий як провітамін В5, або попередник вітаміну В5. Із нього в нашому організмі утворюється власне вітамін В5, надзвичайно необхідний для здоров’я шкіри. Тож саме завдяки декспантенолу Бепантен® Крем справляє на шкіру справді цілющу дію:

  • зволожує та живить шкіру;

  • стимулює утворення в шкірі необхідних жирів;

  • пришвидшує ріст здорових тканин;

  Другим важливим компонентом Бепантен® Мазь є природний ланолін. Він створює стійкий захисний шар, що запобігає вливу на шкіру подразників та не перешкоджає її диханню.

  Бепантен® Мазь не містить консервантів, барвників та ароматизаторів.

Наверх