Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Попрілості та пелюшковий дерматит

 • Бепантен - Пелюшковий дерматит - фото 1

  Що таке пелюшковий дерматит?

  Пелюшковий дерматит проявляється почервонінням, набряклістю і підвищеною чутливістю шкіри навколо сідниць, стегон і статевих органів дитини. Дитина може бути неспокійною, плакати під час миття або дотику в області підгузка. Помітивши ці ознаки, не панікуйте. Пелюшковий дерматит надзвичайно поширений серед дітей, і може виникати навіть тоді, коли батьки усе роблять правильно і добирають найкращі підгузки. Така вже шкіра немовлят – чутлива від природи. Причин для хвилювання немає: Бепантен® Мазь робить Ваш дотик насправді цілющим для малятка і дозволяє вилікувати пелюшковий дерматит із легкістю.

 • Бепантен - Пелюшковий дерматит - фото 2

  Що викликає пелюшковий дерматит?

  Пелюшковий дерматит викликають в основному вологі підгузки або спідня білизна, що залишається на малюкові занадто довго. Сеча маляти є сильним подразником шкіри, а якщо до її впливу додати тертя підгузка та ферменти з випорожнень дитини, вологість і тепло в підгузку, то Ви зрозумієте, чому пелюшковий дерматит буде неминучим. Щойно порушиться захисний бар’єр шкіри, як виникне болюче почервоніння – причина остраху багатьох батьків.

 • Бепантен - Пелюшковий дерматит - фото 3

  Як запобігти пелюшковому дерматиту?

  Пелюшковий дерматит надзвичайно поширений серед дітей, і незважаючи на те, якими способами Ви дбаєте про гігієну і зручність свого малятка, траплятимуться випадки, коли Ви просто не можете йому запобігти. Натомість Ви можете вжити заходів, які зведуть до мінімуму ймовірність появи пелюшкового дерматиту у Вашої дитини:

  - змінюйте підгузки дитини частіше, використовуйте воду, щоб підмити дитину;

  - наносьте Бепантен® Мазь, під час кожної зміни підгузка;

  - нехай Ваш малюк перебуває без підгузка якомога більше часу.

Лікування пелюшкового дерматиту з Бепантен® Мазь

Промийте уражену ділянку теплою водою

Краще використовувати воду без мила, оскільки воно може порушити процес загоєння шкіри. Якщо ж мило все-таки необхідне, воно має бути м’яким і застосовуватися тільки після випорожнення.

Для захисту шкіри використовуйте Бепантен® Мазь під час кожної зміни підгузка.

Бепантен® Мазь легко наноситься та змивається, дозволяє шкірі дихати та має прозору структуру. Вона містить вітамін В5, що прискорює природне загоєння шкіри, та ланолін, який створює тонкий захисний шар, котрий захищає шкіру від подразників і дозволяє їй дихати. Створена відповідно до потреб ніжної дитячої шкіри, Бепантен® Мазь не містить потенційно небезпечних добавок і барвників. >>>

Бепантен - Пелюшковий дерматит - фото 4

Як ще ми можемо допомогти?

Наверх