Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Про дитячу шкіру

 • Бепантен - Про дитячу шкіру - фото 1

  Особливості дитячої шкіри

  Одна з найдивовижніших речей, що зворушує, коли торкаєшся немовлятка, – це м’якість його шкіри. Та проблема в тому, що наскільки вона ніжна, настільки ж і вразлива до подразнень та ушкоджень. Простий факт: шкіра немовляти на 20-30% тонша, ніж у дорослої людини, тож її можна пошкодити навіть витираючи жорстким рушником. Це означає, що шкірі немовлят необхідне особливо дбайливе й ніжне піклування.

 • Бепантен - Про дитячу шкіру - фото 2

  Догляд за дитячою шкірою

  Шкіра немовляти дуже чутлива до хімічних речовин, оскільки дуже тоненька і має вищий, ніж у дорослих, рівень рН. Обираючи засоби для догляду за шкірою малятка, обов’язково пильнуйте, щоб вони не містили компонентів, які можуть викликати подразнення шкіри.

  Для цього слід, перш за все, підбирати засоби без барвників, консервантів та інших небажаних для немовляти речовин. Важливо, щоб безпечність та ефективність цих засобів була підтверджена авторитетними клінічними дослідженнями. У будь-якому випадку, якщо Ваше маля турбують подразнення чи висипання на шкірі, спочатку зверніться до лікаря.

 • Бепантен - Про дитячу шкіру - фото 3

  Час купатися!

  Зберігати шкіру Вашого маляти чистою – життєво необхідно. Проте багато експертів радять не купати дитину щодня, аби запобігти висиханню її ніжної шкіри. Натомість Ви можете щодня ніжно мити маляті обличчя, шийку, ручки та сіднички.

  Купаючи свою крихітку, використовуйте лише м’які мийні засоби без ароматизаторів, розроблені спеціально для ніжної шкіри. Уникайте засобів, що містять мило чи піняться, особливо пін для ванн чи гелів для душу, не призначених для дітей. Перед купівлею будь-якого мийного засобу для дитини уважно вивчіть його склад або поцікавтеся ним у фармацевта.

Лікування пелюшкового дерматиту з Бепантен® Мазь

Промийте уражену ділянку теплою водою

Краще використовувати воду без мила, оскільки воно може порушити процес загоєння шкіри. Якщо ж мило все-таки необхідне, воно має бути м’яким і застосовуватися тільки після випорожнення.

Для захисту шкіри використовуйте Бепантен® Мазь під час кожної зміни підгузка.

Бепантен® Мазь легко наноситься та змивається, дозволяє шкірі дихати та має прозору структуру. Вона містить вітамін В5, що прискорює природне загоєння шкіри, та ланолін, який створює тонкий захисний шар, котрий захищає шкіру від подразників і дозволяє їй дихати. Створена відповідно до потреб ніжної дитячої шкіри, Бепантен® Мазь не містить потенційно небезпечних добавок і барвників. >>>

Бепантен - Про дитячу шкіру - фото 4>

Як ще ми можемо допомогти?

Наверх