Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Догляд за сухою шкірою

  • Бепантен - Догляд за сухою шкірою - фото 1

    Про Вашу шкіру

    Шкіра постійно захищає Вас від впливу різних чинників навколишнього середовища. Вона складається з кількох шарів, які відрізняються між собою будовою. Зовнішній шар шкіри вкритий жиром, що виділяється жировими залозами та забезпечує збереження вологи у її глибших шарах. Коли це жирове покриття стирається або змивається, шкіра починає втрачати вологу, унаслідок чого стає менш привабливою на вигляд, а Ви відчуваєте дискомфорт. На щастя, запобігти цьому нескладно.

  • Бепантен - Догляд за сухою шкірою - фото 2

    Причини висихання шкіри

    У повсякденному житті на шкіру впливають багато факторів, котрі можуть призвести до її сухості. Сильний холод, сухий вітер, закрите центральне опалення, використання агресивних засобів для прання, миття посуду й тіла легко порушують водний баланс шкіри. Тож аби зберегти шкіру здоровою, дуже важливо регулярно піклуватися про неї, використовуючи відповідні засоби для догляду за шкірою.

Відновлення сухої шкіри з Бепантен® Крем

Помітивши навіть незначні ознаки висихання шкіри у себе чи в дитини, використайте для їх усунення Бепантен® Крем. Він містить провітамін В5, який допомагає активізувати власні функції шкіри та утворення в ній комплексу захисних речовин. Провітамін В5 прискорює природний процес відновлення шкіри, ніжно зцілюючи її та повертаючи їй привабливий здоровий вигляд.

Бепантен - Догляд за сухою шкірою - фото 3

Як ще ми можемо допомогти?

Наверх