Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Про Бепантен®

 • Бепантен - Про Бепантен - фото 1

  Лагідний та ефективний

  Засоби Бепантен® створені для відновлення здорової шкіри. Їхні цілющі властивості – здатність швидко заспокоювати, захищати та лікувати шкіру – доведені численними клінічними дослідженнями та досвідом поколінь покупців. З їх допомогою Ви зможете ніжно загоювати шкіру як у зовсім маленьких, так і в дорослих членів Вашої родини.

  Жоден із засобів Бепантен® не містить консервантів, барвників, ароматизаторів чи інших компонентів, які можуть викликати подразнення шкіри.

 • Бепантен - Про Бепантен - фото 2

  Досвід

  Засоби Бепантен® з’явилися 1944 року в Швейцарії. З того часу їхні формули постійно вдосконалювалися для ефективнішого лікування шкіри. Проте їхнім ключовим компонентом завжди був декспантенол, відомий як провітамін В5. Ця речовина стимулює природне оновлення клітин шкіри, що призводить до її загоєння у випадку подразнення та пошкодження. Завдяки його високій ефективності Бепантен® уже понад 60 років береже здоров’я шкіри людей.

 • Бепантен - Про Бепантен - фото 2

  Інновації

  Від самої своєї появи Бепантен® є одним із провідних засобів для догляду та лікування шкіри. Спираючись на свій багатолітній досвід, ми винаходимо інноваційні формули для ще ефективнішого лікування шкіри.

Запитання та відповіді

Є кілька засобів під маркою Бепантен.
Що між ними спільного?

Спільним і головним компонентом для всіх засобів Бепантен® є декспантенол, також відомий як провітамін В5. Він необхідний для лагідного зцілення шкіри, оскільки допомагає її природному відновленню, зволоженню та пом’якшенню.

Як саме Бепантен® Мазь лікує пелюшковий дерматит?

Клінічно доведено, що Бепантен® Мазь захищає і зцілює немовля від пелюшкового дерматиту двома унікальними способами:

1. Провітамін В5 у складі Бепантен® Мазь лікує пошкодження шкіри, стимулюючи утворення в ній молодих клітин. Завдяки їм здорова шкіра відновлюється природним шляхом від глибоких шарів до поверхні.

2. Бепантен® Мазь містить природний ланолін, що утворює на шкірі стійкий захисний шар. Він захищає шкіру від подразників та дає їй змогу дихати, не призводячи до пересушування. Шкіра залишається зволоженою, м’якою та гладенькою.


Для лікування попрілості використовуйте саме мазь, а не крем. Адже мазь має густу консистенцію, тому, на відміну від кремів, створює щільний захисний шар. Діючі речовини мазі проникають у глибокі шари шкіри, тому мазь лікує ефективніше, ніж будь-який крем.

У чому різниця між Бепантен® Мазь і Бепантен® Плюс крем?

Обидва продукти – Бепантен® Мазь і Бепантен® Плюс Крем – містять декспантенол (провітамін В5), що стимулює загоєння шкіри. Але, крім декспантенолу, Бепантен® Плюс Крем містить антисептик хлоргексидин, який ефективно захищає шкіру від мікробів, котрі можуть проникнути в неї через легкі поранення. Важливо, що Бепантен® Плюс не пече, тож обробка подряпин Вашої малої непосиди пройде безболісно та не викликатиме жодних протестів.

Я чув, що це поширена річ – використання у засобах для догляду за шкірою парабенів у якості консервантів, хоча вони можуть бути шкідливими для здоров’я дитини. Чи які-небудь засоби Бепантен® містять парабени?

Ні, жоден засіб Бепантен® не містить парабенів і потенційно небезпечних консервантів, барвників, ароматизаторів чи інших компонентів, які можуть подразнити шкіру.

Де я можу придбати засоби Бепантен?

Перейдіть за цим посиланням, щоб дізнатися про найближчі до Вас аптеки, в яких продаються засоби Бепантен.

Наверх